Vědomý tanec

18.00 - 19.00 hodin Kde: Kulturní dům Cena: 1300 Kč

Vědomý tanec

Lektorka: Jana Černá

Zahájení: 20. 9. 2022, čas 18.00 hodin

Kurz bude probíhat vždy v úterý od 18.00 do 19.00 hodin

Ukončení – poslední lekce: 13. 12. 2022

Cena 1300,- Kč (celkem 13 lekcí)

Přihlášky (jméno a kontaktní telefon) včetně platby kurzovného přijímáme v Expozici času Šternberk až do naplnění kapacity kurzu. 

 

Vědomý pohyb/tanec

Pro všechny ženy, které nemají rády statické cvičení, ale potřebují plynulý pohyb prostorem. V průběhu lekce budeme využívat oporu země (pohybové sekvence vleže), prostor kolem nás, zaměřili bychom se na dech, zaktivovali životní centrum, můžeme jít do vzájemného kontaktu, improvizace. To vše v bezpečném prostředí, kde můžete být sami sebou. Nezáleží na tom, zda máte nebo nemáte předešlou taneční zkušenost.
Vědomá práce s tělem vám přinese regeneraci a efektivní organizaci těla, zvětšení rozsahu pohybu, lepší sebevyjádření, sebelásku a v neposlední řadě v sobě objevíte kreativního ducha.

 

O LEKTORCE: 

Jana Černá:

„Tělo mě nepřestává fascinovat a miluji práci s ním v mnoha podobách. Když probudíme naše tělo, odrazí se to v našem životě. Vše, co potřebujeme pro naše léčení, je totiž uvnitř nás.
Absolvovala jsem tříletý program Vědomé tělo, pod vedením Reny Milgrom. Nabídl mi hluboký ponor do vývojové kineziologie, pohybových vzorců, autentického vyjádření a somatické terapie. 
Jsem certifikovaná lektorka Hatha jógy a zaměřuji se také na Gravid jógu a Jógu pro děti.


Zpět

© 2022 Městská kulturní zařízení, příspěvková organizace | firla.eu